Fundusz Europejski Dla Edukacji. Nowe szanse. Nowe możliwości. Nowa jakość.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach było gospodarzem organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego konferencji „Fundusze Europejskie dla edukacji. Nowe szanse. Nowe możliwości. Nowa jakość”
W konferencji uczestniczyli: członek Zarządu Krzysztof Klimosz, wiceprzewodnicząca Sejmiku Urszula Koszutska oraz radna Sejmiku Dorota Konieczny-Simela.
Na konferencję zaproszono głównie praktyków – renomowanych pedagogów i nauczycieli,  dyrektorów szkół i wykładowców akademickich z różnych regionów Polski, którzy opowiedzieli o swoich doświadczeniach, dobrych praktykach, trudnościach i sukcesach w realizacji różnego typu programów edukacyjnych. W konferencji uczestniczyła również dyrektor naszej szkoły pani Beata Kluczna. Podczas konferencji wręczono także nagrody szkołom uczestniczącym w konkursie IT Fitness. Konkurs jest jednocześnie formą oceny, na ile szkoły – średnie i podstawowe potrafią poruszać się w technologiach związanych z internetem. Miło nam poinformować, że nasza szkoła również podjęła się wyzwania i uczniowie klasy VIII wraz z nauczycielem informatyki panią Edytą Pyrkosz rozwiązali test i  bardzo dobrze sobie poradzili.  Uczeń Adrian Kowalczyk uzyskał 100% z testu. Gratulujemy!
Skip to content