Inauguracja Roku Szkolnego 2021/2022

 
Dnia 1 września 2021 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego  2021/2022.  
Część oficjalną rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Lidia Stanior , która przywitała zgromadzonych  gości,  poinformowała, że naukę w naszej szkole rozpoczęło w tym roku szkolnym 140 uczniów, a szeregi kadry pedagogicznej zasila 23 nauczycieli. Pani Dyrektor wspomniała także o wykonanych pracach remontowych, których wynikiem jest doskonałe przygotowanie placówki do przyjęcia uczniów, podziękowała również wszystkim rodzicom zaangażowanym w prace na rzecz naszej szkoły.
Część artystyczna została przygotowana przez uczniów klasy VI pod kierunkiem pani Aleksandry Synowiec. Najpierw uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili rozpoczynający się rok szkolny, a następnie przypomnieli, jak ważną datą w dziejach Naszej Ojczyzny jest 1 września. W tym roku obchodziliśmy 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej.
Po zakończeniu akademii, uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.
Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom sukcesów w nauce, rozwijania swoich uzdolnień i pasji oraz czerpania radości z każdego szkolnego dnia. Rodzicom życzymy, aby nowy rok szkolny przyniósł jeszcze więcej okazji do dumy i radości z osiągnięć Państwa dzieci.

Dyrektor Szkoły i Grono Pedagogiczne

 
     
Skip to content