Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dobiegł końca ten wyjątkowy rok szkolny - rok, w którym nauka odbywała się przede wszystkim w systemie zdalnym – przed monitorami komputerów.
Po miesiącu edukacji w szkole, powróciliśmy do placówki dopiero w czerwcu. Jedynie klasy I-III mogły jeszcze wracać na krótkie okresy do nauki stacjonarnej. Wszyscy uczniowie mogli kontynuować edukację w szkole dopiero w czerwcu. Te trzy tygodnie minęły bardzo szybko i 25 czerwca podczas uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego Pani Dyrektor – Lidia Staroń podziękowała wszystkim za pracę i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków szkolnych. Następnie Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem tym uczniom, którzy, pomimo specyficznych warunków nauki, pracowali systematycznie i wytrwale. Po czym uczniowie  klasy ósmej przekazali sztandar szkoły koleżankom i koledze z klasy siódmej, prosząc ich, aby godnie reprezentowali imię placówki.
Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy VI zaprezentowali program słowno-muzyczny, który przedstawiał scenki z życia szkoły oraz był wyrazem wdzięczności za całoroczny trud nauczania dla całej kadry pedagogicznej. Akademię przygotowała Pani Beata Kulczak.
W tym dniu pożegnaliśmy również przedszkolaków. Nasi milusińscy wspaniale zaprezentowali się recytując wiersze i śpiewając piosenki. 

Lidia Stanior

Dyrektor Szkoły

Skip to content