Pożegnanie Absolwentów

24 czerwca 2021 r. uczniowie klasy ósmej uroczyście pożegnali się z nauczycielami, koleżankami i kolegami ze Szkoły Podstawowej w Lusławicach. 
Swoim programem artystycznym wyrazili wdzięczność i podziękowania - dla nauczycieli – za trud nauczania, opiekę oraz wychowanie, - dla młodszych koleżanek i kolegów – za współpracę, wspólne chwile radości i wsparcie.
Na zakończenie, Absolwenci, przedstawiając prezentację multimedialną, składającą się ze zdjęć dokumentujących czas nauki, zabawy, wycieczek oraz wiele innych szkolnych przeżyć i wydarzeń, powspominali minione osiem lat, które na pewno zachowają w sercu i pamięci. Rodzice uczniów klasy ósmej przygotowali słodki upominek - tort, na którym znajdowało się zdjęcie całej klasy razem z dyrektorem szkoły i gronem pedagogicznym.ę Wielu rodzicom, uczniom, nauczycielom zakręciła się łza w oku …
Ale cóż, trzeba zdobywać nowe szczyty …, a my - pozostający w naszej szkole – życzymy Absolwentom: „Szczęśliwej drogi, już czas …” Dziękuję Rodzicom za przygotowanie poczęstunku, Pani Anecie Sitak - wychowawczyni klasy za przygotowanie uroczystości.

Lidia Stanior

Dyrektor Szkoły

Skip to content