«

»

Maj 08

Osiągnięcia uczniów w konkursach

Rok szkolny 2012-2013 Rok-szkolny-2012-2013   Rok szkolny 2013-2014   Rok szkolny 2014-2015   Rok szkolny 2015-2016

Rok szkolny 2016/2017

Udział uczniów w konkursach w roku szkolnym 2016/2017- laureaci

Żonkilowe Pola Nadziei

  1. II miejsce dla SP w Lusławicach - Ogólnopolska Kampania Żonkilowe Pola Nadziei.
  2. I miejsce dla SP w Lusławicach - Najładniejsze przebranie w Marszu Nadziei.

Konkursy matematyczne

  1. Ogólnopolski Konkurs „Kangur Matematyczny” - wyróżnienie Wiktor Gajda z kl. III.
  2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” - wyróżnienie Wiktor Gajda z kl. III.
  3. Ogólnopolski Konkurs „Maks Matematyczny”- bardzo dobry wynik - Wiktor Gajda z klasy III, w kategorii klas III zajął II miejsce w województwie śląskim i XVIII miejsce w kraju.
  4. Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy „Jeden z 12” - I miejsce Kacper Musiał, II miejsce Wiktor Fertacz, III miejsce Jan Zieliński.
  5. Szkolny konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia - certyfikaty dla najlepszych uczniów z kl. IV - VI.

Konkursy czytelnicze

  1. Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „Zaczytana Szkoła” - Certyfikat dla Szkoły
  2. Ogólnopolski Konkurs „Jak nie czytam, jak czytam?” - Dyplom dla Szkoły
  3. Szkolne konkursy:„Czytelnik Miesiąca”  - Maja Kluczna, Roksana Janik;„Czytelnik Roku” - Maja Kluczna;„Szkolny Mistrz Czytelnictwa” -  I miejsce Bartosz Fiodrów, II miejsce Kasjan Małyska, III miejsce Eryk Służałek

Konkursy literackie

  1. Międzyszkolny Konkurs „Kochasz dzieci, nie pal śmieci” - I miejsce Kasjan Małyska, III miejsce Natalia Dziurkowska.
  2. Szkolny Konkurs „Moje zakończenie” - Laureaci: Kacper Kochańczyk i Wiktor Fertacz.

Konkursy recytatorskie

  1. Regionalne Spotkania Młodych Recytatorów „ Wrażliwość na słowa” - etap szkolny, promocję do Gminnego Konkursu Recytatorskiego otrzymały uczennice: Alina Józefowska z kl. II i Gabriela Józefowska z kl. III, promocję do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego otrzymała uczennica Alina Józefowska z kl. II.

Konkursy plastyczne

  1. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Papierowy świat”- wyróżnienie Zuzanna Kawecka z kl. III.
  2. Gminny Konkurs Plastyczny „Wiosna w lesie” - oddział przedszkolny: Maja Dziambor, Bartosz Nowak, Amelia Maźniewska, klasy I-III: I miejsce Gabriela Józefowska, II miejsce Amelia Nowak, III miejsce Zuzanna Kawecka, wyróżnienia: Jakub Fertacz i Adrian Kowalczyk

Konkursy ekologiczne

  1. Ogólnopolski Konkurs „Planeta Energii- dyplomy dla uczniów z kl. I.
  2. Gminny Konkurs Ekologiczny „Smog” - I miejsce Kamil Krych, wyróżnienie Oliwia Tasarz.
  3. Międzyszkolny Konkurs „Kraina Zdrowia” - III miejsce dla uczniów z kl. III: Gabrieli Józefowskiej, Wiktora Gajdy i Zuzanny Kaweckiej.

Konkurs lingwistyczny

         1.Ogólnopolski Konkurs Lingwistyczny „Młody Lingwista” - dyplomy dla uczniów

Konkursy  sportowe

  1. Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego - IV miejsce Oliwia Kapica.
  2. Gminny Turniej Tenisa Stołowego - II miejsce Bartosz Fiodorów, IV miejsce Oliwia Kapic
  Rok szkolny 2017/2018